Reference

Martin Hradský

Martin Hradský

Výkonný ředitel (interim) ve společnosti VEIT Electronics

S Alešem jsem měl možnost spolupracovat na několika projektech. Vždy to pro mě byla velmi inspirativní setkání. Velkou přidanou hodnotou Alešovi práce je to, že dokáže do svého oboru (marketing) přinášet souvislosti z jiných oborů a života jako takového. Díky tomu vytváří zcela nové a inovativní postupy, které posouvají jeho zákazníky k lepším výsledkům. Aleš vždy dodrží to, co slíbí. Spoluprací s ním získáte nejenom neotřelý pohled na věc, zajímavé řešení, ale také dávku humoru, která je mu vlastní:-) Doporučuji!

Dušan Okénka

Dušan Okénka

Founder & director of X-COMPANY, s.r.o.

S Alešem jsme pracovali na projektu “Jak se dostat k novým zákazníkům (web, sociální sítě, srozumitelnost sdělení)”. Aleš byl otevřený, přímý a konkrétní. Jeho poznatky a připomínky nás přivedly k jinému a lepšímu chápání naší komunikace. Změnili jsme pohled na naše produkty, zjednodušili nabídku, jazyk jsme přiblížili našim zákazníkům a pracujeme na redesignu našeho webu. Jsem přesvědčený o tom, že naše spolupráce bude pokračovat i v budoucnu.

Mgr. Martin Zábranský

Mgr. Martin Zábranský

Místostarosta Starého Města

S Alešem se znám od roku 2018. Poprvé, kdy nastoupil do funkce krajského tajemníka STANu. Je to pracovitý a zodpovědný člověk, který má svou vizi fungování samosprávy a je schopen ji naplňovat. Není to žádný snílek, každý projekt umí poctivě odpracovat a dotáhnout ho do finále. Můžu se na něj spolehnout nejen jako na kolegu ale i přítele. Své schopnosti osvědčil v precizní organizaci celostátních, krajských i komunálních voleb. Oceňuji také jeho nekonfliktní, klidné vystupování, výborné komunikační schopnosti a snahu najít optimální řešení. Doufám, že se naše spolupráce bude i nadále rozvíjet. Přeji mu hodně úspěchů v osobním i pracovním životě.

Lukáš Rezek

Lukáš Rezek

Advokát ve společnosti Advokátní kancelář Petráš Rezek s.r.o.

Alešovy služby 100 % doporučuji, ať už s ním budete spolupracovat v jakékoliv oblasti (a že jich není málo :-))

Dan Konečný

Dan Konečný

Vice-chairman in Optimal-Energy.cz, a.s.

S Alešem je skvělá spolupráce. Doporučuji!

Ing. Filip Turecký, MSc.

Ing. Filip Turecký, MSc.

Jednatel ve společnosti REAL MORAVIA s.r.o.

Doporučuji využít služeb, jednání vždy proběhlo profesionálně a férově.

Tomáš Malušek

Tomáš Malušek

Obchodní ředitel ve společnosti Find Group s.r.o.

Aleš je velmi kreativní, proklientský a spolehlivý. Spolupráci s ním doporučuji.

Ohlasy účastníků přednášek a seminářů