BOD ZLOMU - 14dní, které změnily můj LinkedIn

Když jsem přesně před dvěma týdny začal aktivně pracovat s linkedinem, měl jsem několik očekávání. Především jsem chtěl ostatním předávat zkušenosti ze svého oboru, navazovat zajímavá pracovní partnerství a zároveŇ SI vyměňovat zkušenosti. očekával jsem, že to bude běh na dlouhou trať. Dost jsem se ALE zmýlil! ve skutečnosti jsem vše, co jsem chtěl, ZÍSKAL během 14dnů. a JAK SE MI TO POVEDLO?

Za 14 dní jsem získal

Když shrnu největší zisk, tak je to především důvěra v koncepci své práce. 

Konkrétně se tedy  jednalo o:

1x výzvu k pracovní příležitosti

1x výzvu k realizaci placeného semináře

2x výzvu pro tvorbu odborného článku do renomovaného média

Za využití postupu, který učím klienty, jsem vytvořil virální příspěvek, abych tak téměř 20x znásobil sledovanost (obrázek níže) v porovnání s prvním příspěvkem před 14dny.


Ale pojďme pěkně popořádku. Na začátku všeho bylo vědomí trvalé změny, kterou jsem veřejně deklaroval statusem (obrázek níže) s blogem na téma "LinkedIn - jak jej správně využít?" ​(viz obrázek níže) Příspěvek jsem vložil 30.7., do dnešního dne nasbíral pouhý 1like. To mě však neodradilo, protože jsem věděl co chci získat a jak toho dosáhnu.


První nabídky přišly za pár dní

O to větší překvapení přišlo přibližně po týdnu, kdy už jsem na LinkedInu vložil své tři články. Pro ukázku vybírám tři nabídky, které jsem obdržel (obrázek níže).​Získej BOD ZLOMU pro svůj LinkedIn účet

Kompletní návod, jak jsem krok po kroku postupoval, si nyní stáhněte. V pěti bodech vám popíšu, jak jsem postupoval.

Tato možnost je platná do 27.8.2017.